Nahoru

Veterinární medicína

Naše firma nabízí široký sortiment výrobků, které jsou stěžejní pro veterinární medicínu. Chránit zdraví a pohodu zvířat tak nebylo nikdy jednodušší a profesionálnější. Jsme výhradním dovozcem biochemických a hematologických analyzátorů ABAXIS VetScan. Mezi ně patří například VetScan UA – analyzátor moči s vysoce reprodukovatelnou analýzou a s automatickým odečtem a záznamem výsledků, močové proužky s 10 nebo se 14 parametry, či VetScan HDmicroscope – trinokulární fluorescenční mikroskop. K sortimentu této značky máme i instruktážní videa, která vám usnadní manipulaci v praxi.

Kromě těchto prémiových produktů nabízíme i běžný sortiment pro použití ve veterinární medicíně. Absorbovatelná hemostatika založená na bázi oxidované regenerované celulózy, plně povrchově vstřebatelná, nastříhaná v různých velikostech, sterilně balená a rostlinného původu vylučujícího přenos infekcí lidského nebo zvířecího původu.

Dále poskytujeme tkáňová lepidla nejvyšší kvality a čistoty kyanoakrylátu, vysoké pevnosti a praktičnosti (zvíře se může koupat, není potřeba vytahovat stehy jako u běžného šití rány a dochází k minimálnímu zjizvení), glukometr a ketonmetr sloužící k monitorování a ke stanovení glukózy a ketolátek v krvi u krav během laktace, použitelný také u psů a koček, qPCR termocykler a další. Všecky výrobky jsou využitelné jak pro velká zvířata, jako jsou koně nebo skot, tak pro menší domácí mazlíčky, př. psi a kočky.

NEWSLETTER: Buďte in a sledujte akce a novinky ve vašem mailu. Přihlašte se k odběru.


Informace k poskytnutí osobních údajů