Nahoru

Kontakt

inlab medical s.r.o.

Sídlo firmy: 

Karmelitská 379/18
Malá Strana, 118 00 Praha 1

Firma inlab medical s.r.o. je zapsána u OR, vedeného Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 69142.

IČO: 25775502 
DIČ: CZ25775502 
Bankovní spojení: 
ČSOB - 156953617/0300

Telefon:
+420 222 721 023
+420 222 721 025
+420 602 288 262
 
Fax:+420 222 721 032 
e-mail: inlab@inlab.cz


Adresa provozovny:

Kostelec u Křížků 275
251 68

 
Otevírací doba:
Po - Čt: 9:00 - 16:00
Pá: 9:00 - 15:00


Odborní poradci:

MUDr. Marie Kloudová
e-mail: Kloudova.Marie@inlab.cz
telefon: +420 222 721 023

Ing. Michal Kaplan 
e-mail: Kaplan.Michal@inlab.cz
telefon: +420 723 717 039, +420 222 721 026 


Obchodní zástupci:

Mgr. Libuša Jindráková
e-mail: Jindrakova.Libusa@inlab.cz
telefon: +420 604 239 945, +420 222 721 029

Hynek Verner 
e-mail: Verner.Hynek@inlab.cz
icq: 42455555
telefon: +420 602 206 621, +420 222 721 015


Účtárna:

Mgr. Miroslava Čejková
e-mail: Cejkova.Miroslava@inlab.cz
telefon: +420 222 721 011

Eva Havlová 
e-mail: Havlova.Eva@inlab.cz
telefon: +420 222 721 012


Certifikáty:  
ČSN EN ISO 9001:2001
EKO-KOM

Sponzoring:
SK Kometa Praha volejbal - mladší žáci a starší žáci
TJ Sokol Stodůlky fotbal - starší přípravka - přebor Prahy a starší žáci 1. třída


Kontaktní formulář 

 

NEWSLETTER: Buďte in a sledujte akce a novinky ve vašem mailu. Přihlašte se k odběru.