Nahoru

Humánní medicína

Nabízíme široký sortiment výrobků, které jsou stěžejní pro humánní medicínu. Díky používání nejmodernějších metod a technologií garantujeme lékařům rychlou a přesnou diagnostiku, která je nedílnou součástí moderní léčby.

Naleznete zde širokou nabídku testů. Např. testy na střevní záněty jako Kalprotektin – rychlý test k diferenciálně diagnostickému rozlišení mezi dráždivým tračníkem a Crohnovou chorobou, či kombinovaný test na krvácení z gastrointestinálního traktu. Dále nabízíme Actim Influenza A&B – orientační test k rychlému určení chřipky typu A a B ze vzorku nosního a nosohltanového výtěru. V neposlední řadě máme také testy zaměřené na ženské zdraví: Actim Partus – rychlý kvalitativní test k určení fosforylovaného IGFBP-1 v cervikálním sekretu a Actim PROM rychlý kvalitativní test k detekci plodové vody ve vaginální sekreci. Ke zmíněným testům nabízíme samozřejmě také čtečky.

Mezi další výrobky, které si můžete objednat patří multidrogový test z moči, či monitorovací systémy určené nejen odborníkům z praxi, ale i samotným klientům.

Produkty vhodné pro klienty jsou např. Mission Cholesterolmetr – monitorovací systém na stanovení lipidů pro profesionály i pro sebekontrolu laiky a Mission PT/INR Koagulometr – monitorovací systém na kontrolu krevní srážlivosti pro profesionály i pro sebekontrolu laiky, určen ke kontrole protombinového času při perorální antikoagulační léčbě, testovací proužky PT/INR zpracovávají čerstvou kapilární nebo žilní krev pacientů léčených kumarinovými preparáty (např. Warfarinem). Výsledek získáte během 2 minut z jedné kapky krve. Jedná se o lehký a malý přístroj s napájením na 4 AA baterie. Jsme distributorem analyzátoru krevních plynů. Kromě výrobků určených pro humánní medicínu nabízíme i velké množství sortimentu určeného pro medicínu veterinární.

NEWSLETTER: Buďte in a sledujte akce a novinky ve vašem mailu. Přihlašte se k odběru.


Informace k poskytnutí osobních údajů