Nahoru

CareWear

První mobilní, bezdrátová, FDA registrovaná LED světelná léčebná náplast pro použití na klinice, cvičišti, na cestách i doma!


Světelné náplasti CareWear vyzařují světlo modré a červené vlnové délky, které zahřívá tkáně s cílem uvolnit svaly, zlepšit krevní oběh, omezit zánětlivé procesy, zmírnit bolest a stimulovat tvorbu energie pro zlepšení buněčných funkcí. To usnadňuje hojení, regeneraci a zotavení pro přetížení.
Náplast CareWear vyzařuje pronikající pulzní fotonovou energii pomocí červené a modré části světelného spektra, uklidňující teplo  poskytuje trvalou úlevu od přetrvávající bolesti a svalového napětí. Sada pro pacienty s ovladačem CareWear poskytuje možnost vynikající domácí péče a udržování stavu mezi ošetřeními na klinice ve spojení s domácími cvičebními programy.

Produkt CareWear koupíte na našem e-shopu.

 

 

 

Patentovaná technologie


Až 1500 LED zdrojů na jednu náplast.

Vysoké průměrné vyzařování.

Stejnoměrné osvětlení tkáně.

LED zdroje jsou natištěné na podložce vyrobené z PET.

Adhezivní hydrogel se sítí trubic vedoucích světlo.

Pulzní fotomodulace (PBM) modrá 450 nm a červená 640 nm.

 

 

 

 

 

Úleva od bolesti a uvolnění svalů


Přenosná náplast CareWear vyzařuje pronikající pulzní fotonovou energii pomocí červené a modré části světelného spektra, uklidňující teplo a poskytuje trvalou úlevu od přetrvávající bolesti a svalového napětí.
Zrychlete regeneraci přímo ve svalu nebo bolestivém kloubu pomocí opakovaně použitelných samolepicích světelných náplastí CareWear, které zajišťují trvalou úlevu od bolesti a zároveň snižují svalové napětí a ztuhlost kloubů.
Světelné náplasti CareWear jsou alternativou léčby pomocí léků jako je acetaminofen, nesteroidní antiflogistika (NSAID) a opiáty. Bolest je léčena bez nežádoucích vedlejších účinků.

 

 

 

Zlepšete hybnost


Omezte bolestivost ztuhlost kloubů a zlepšete krevní oběh pomocí použití světelných náplastí CareWear před cvičením.

Zvyšte vytrvalost svých svalů a stabilitu kloubů.

Dejte se do pohybu s náplastmi Self Care, které neobsahují žádné léčivé látky a vraťte se ke zdravějšímu a aktivnějšímu životnímu stylu.

NEWSLETTER: Buďte in a sledujte akce a novinky ve vašem mailu. Přihlašte se k odběru.


Informace k poskytnutí osobních údajů